İMOSAB firmaları fuardaki yerlerini aldılar

İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (İMOSAB) faaliyet gösteren firmalar MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı’nda yerlerini aldılar.

Mobilya sektöründe Türkiye’nin ilk ve en büyük İhtisas Organize Sanayi Bölgesi olan İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (İMOSAB) faaliyetlerini gerçekleştiren üretici firmalar, bu yıl 46. kez düzenlenen Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı’nda yerlerini aldılar.

Mobilyanın başkenti olan İnegöl’ün ekonomik ve ticari gelişim merkezlerinden olan İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (İMOSAB) bulunan üretici firmalar, 2022 yılı için ortaya koydukları AR-GE ve inovasyonlar neticesinde hazırladıkları yeni trend ürünlerini, Türkiye’de mobilyanın trendinin belirlendiği 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı’nda görücüye çıkardılar.

Her yıl yaklaşık 100 ülkeden 2 bin yabancı ziyaretçi ve 20 bini aşkın yerli ziyaretçisi ile hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarında Türkiye’nin en köklü fuarlarından bir tanesi olarak faaliyetlerini gerçekleştiren MODEF 2022 46. Uluslararası İnegöl Mobilya Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşan İMOSAB’ın üretici firmaları, gerçekleştirdikleri B2B görüşmeleri ile birçok ülkeden yeni ticari bağlantılar kurdular. Firmalarımız bu sayede hem ülke ihracatına hem de İnegöl mobilyasının tanıtımı ve gelişimine katkılarını sürdürdüler.