İMOSAB yeni kimliğiyle çalışmalarını sürdürüyor

İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (İMOSAB) yeni kurumsal kimliği ve internet sitesiyle çalışmalarını sürdürüyor.

İnegöl’ün ekonomik ve ticari büyüme merkezi konumunda bulunan İnegöl Mobilya ve Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, kurumsal kimlik yenilenme sürecini tamamladı. Yeni kurumsal kimliğiyle markalaşma ve bilinirliğini tüm ulusal ve uluslararası boyutta arttırmak amacıyla bu değişim sürecini gerçekleştirdi.

İnegöl Mobilyasının gelişimi ve dünyaya tanıtımı adına önemli bir merkez konumunda bulunan İMOSAB, gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde İnegöl Mobilyası’nın Nar simgesi ile özdeşleşen logosu ile yeni logosunu oluşturdu. Böylelikle şehrimizin bütünleşmiş değeri olan “İnegöl Mobilyası” algısı ise tam olarak bütünleşme sağlandı. Yeni logo ile mobilya şehri İnegöl’ün paydaşlar arası iletişim, birlikte olma kültürünün bir örneği daha gerçekleşti. Bilindiği gibi, İnegöl Mobilyası Markası Türk Patent Kurumu tarafından İMOS tarafından tescil edilmişti. Gerçekleştirilen istişareler sonunda İMOS nar logosunu, İMOSAB’ın kullanımına açarak söz konusu entegrasyon tamamlanmış oldu.

İMOSAB bununla birlikte hem üyelerine daha verimli hizmet verebilmek hem de gerek yurtiçi gerekse yurtdışından Bölge hakkında bilgi edinmek isteyenlerin aradıkları bilgilere rahatlıkla ulaşabilecekleri, OSB’nin tahsis edeceği yeni parseller yönünden başvuruların alınacağı yapıları içeren www.imosab.org.tr internet sitesini hizmete açtı.