İnovaLİG 2023 Başvuru Duyurusu

Türkiye’nin ilk İnovasyon Geliştirme Programı olan ve her yıl ülkemizin inovasyon şampiyonlarının belirlendiği İnovaLİG, 2014 yılından bu yana şirketlere inovasyon yetkinliklerini ölçme, interaktif bir platformda geliştirme ve küresel kıyas analizi imkânı sunmaktadır.

47 soruluk İnovasyon yönetimi değerlendirmesini tamamlayan her firmaya, yaklaşık 100 sayfalık küresel kıyas analizi raporu Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından bila bedel sunulmaktadır. İnovaLİG sayesinde firmalar, yıllar içerisinde inovasyon gelişimlerini takip ederek orta ve uzun vadeli inovasyon stratejilerini geliştirmektedir.

Bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen İnovaLİG’de, büyük firma ve KOBİ ölçeğinde şampiyon olan firmalara ödülleri Türkiye İnovasyon Haftası kapsamında takdim edilecektir. Bu kapsamda ön kayıtların alınması ile birlikte programın anket süreci başlamış olup, henüz kaydolmamış firmalar 30 Nisan 2023 tarihine kadar www.inovalig.com adresinden İnovaLİG 2023’e katılarak anket sürecine başlayabilmektedir.