Uzaktan İSG Eğitimleri

        Bursa Uludağ Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (ULUUZEM) aracılığıyla tarafımıza gönderilen yazıda;

        “15.05.2013 tarihli 28648 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe gire Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği, “İş yerinde ilk defa verilecek temel eğitimler hariç çalışanlara tekrar verilecek temel eğitimler işveren tarafından işe ve işyerine özgü içeriğin hazırlanması ve gerekli uzaktan eğitim yönetim sisteminin sağlanması halinde uzaktan eğitim yöntemi kullanılarak verilebilir.” 

        Bu kapsama göre; Çalışanlara verilecek tekrar eğitimleri interaktif uzaktan eğitim olarak düzenlenebileceği ifade edilmiştir. Tüm kurum ve işletmelerin personellerine “Az tehlikeli, Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşyerlerinde Çalışanlara Yönelik Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi” (8,12,16 saat) şeklinde verilebilmektedir. Ekte yer alan kataloğumuzda sanayiye yönelik hazır içeriklerimizle firmalarımıza uzaktan İSG Eğitimleri vermek istemekteyiz. Fiyatımız kişi başı 40 TL + KDV’dir. ” denilmektedir.

Web Adresi: http://www.uludag.edu.tr/uzem

Tel              : 0 224 29 42 988

E-Posta      : uzem@uludag.edu.tr

Facebook   : https://www.facebook.com/uluuzem

UZEM Sanayilerde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Broşürüne Ulaşmak İçin Tıklayınız.